Międzyszkolny Konkurs na Najładniejszą Kartkę Świąteczną.

W ostatnich tygodniach chętni uczniowie pracowali nad wykonaniem wyjątkowych kartek bożonarodzeniowych. Powodem tego był konkurs plastyczny ogłoszony w ramach współpracy dwóch szkół: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie i Szkoły Podstawowej w Gryźlinach. 
Jury miało niełatwe zadanie, by wybrać najpiękniejsze prace, ponieważ wpłynęło ich ponad 40, wszystkie były bardzo ładne i wyjątkowe. Jury wytypowało trzy pierwsze miejsca i dziewięć wyróżnień.
Dwie nasze uczennice zdobyły I miejsce:
Judyta Młodzińska-Drapiewska,kl. 4b
Ania Wawrzyniak, kl. 4a
Czworo uczniów uzyskało wyróżnienie:
Piotr Chwieduk, kl.2a,
Ola Haponik, kl. 3a,
Julia Jurczyk, kl. 1b,
Hania Ptak, kl. 4a
Uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystawy odbyło się w szkole w Gryźlinach. Dzieci otrzymały drobne nagrody i dyplomy. Po uroczystości odbyły się krótkie warsztaty plastyczne, gdzie nauczyliśmy się robić małe gwiazdki z papieru oraz napisaliśmy życzenia na nadchodzący Nowy Rok 2018.