Rozkład jazdy autobusów

AUTOBUS NR 1

od dnia 02.01.2019 r.

Lp.

Miejscowość

Godzina odjazdu

ILOŚĆ

OSÓB

1

OLSZTYN PŁOSKIEGO

06:30

1

2

OLSZTYN BUKOWSKIEGO

06:35

4

3

OLSZTYN STAWIGUDZKA

06:40

4

4

TOMASZKOWO POLE G.

06:55

1

5

TOMASZKOWO

07:00

17

8

WYMÓJ

07:20

29

 

STAWIGUDA

   

1

PLUSKI

07:40

30

2

STAWIGUDA/OGRODOWA

07:45

 
 

STAWIGUDA

   


Pluski
 –  BUDYNEK B godz.15:05, BUDYNEK A godz. 15:10         Odjazdy ze Stawigudy od poniedziałku do czwartku:

                – Pozostałe miejscowości godz. 15:30

Odjazdy ze Stawigudy w piątek:

Pluski  –  BUDYNEK B godz.14:20, BUDYNEK A godz. 14:25

                – Pozostałe miejscowości godz. 14:45

 

AUTOBUS NR 2

od dnia 02.01.2019 r.

Lp

Miejscowość

Godzina odjazdu

ILOŚĆ

OSÓB

1

BARTĄŻEK

06:40

3

2

BARTĄG (KOŚCIÓŁ)

06:45

1

3

BARTĄG (ZAKRĘT K. KRZYŻA)

06:46

2

       

4

RUŚ

07:00

3

5

GĄGŁAWKI PRZYSTANEK

07:10

2

6

GĄGŁAWKI PKP+ LEŚNICZÓWKA

07:15

3

7

ŁAŃSK/ PRZEJAZD KOLEJOWY

07:20

1

8

MAJDY

07:25

7

 

STAWIGUDA

   

 

Odjazdy ze Stawigudy:

BUDYNEK A godz. 14:50, BUDYNEK B godz. 15:05

 

AUTOBUS NR 3

od dnia 02.01. 2019 r.

Lp.

Miejscowość

Godzina odjazdu

ILOŚĆ OSÓB

1

BRZEZINY

06:40:00

3

2.

PKP BARTĄG

06:50

1

3.

POSORTY

06:53

3

2

DOROTOWO DOREX

07:05

7

3

DOROTOWO

07:10

11

 

STAWIGUDA

   

1

GRYŹLINY

07:30

29

2

MIODÓWKO

07:35

12

 

STAWIGUDA

   

 

Odjazdy ze Stawigudy od poniedziałku do czwartku:

Gryźliny, Miodówko – BUDYNEK B godz. 15:05, BUDYNEK A godz. 15:10

               – Pozostałe miejscowości godz. 15:20

 

Odjazdy ze Stawigudy od poniedziałku do czwartku:

Gryźliny, Miodówko – BUDYNEK B godz. 14:20, BUDYNEK A godz. 14:25

      – Pozostałe miejscowości godz. 14:35