Rozkład jazdy autobusów

AUTOBUS NR 1

 

Lp. Miejscowość Godzina odjazdu ILOŚĆ

OSÓB

1 OLSZTYN PŁOSKIEGO 06:30 1
2 OLSZTYN BUKOWSKIEGO 06:35 4
3 OLSZTYN STAWIGUDZKA 06:40 4
4 TOMASZKOWO POLE G. 06:55 1
5 TOMASZKOWO 07:00 17
8 WYMÓJ 07:20 29
  STAWIGUDA    
1 PLUSKI 07:40 30
2 STAWIGUDA/OGRODOWA 07:45  
  STAWIGUDA    

         Odjazdy ze Stawigudy od poniedziałku do czwartku:

Pluski  –  BUDYNEK B godz.15:05, BUDYNEK A godz. 15:10

                – Pozostałe miejscowości godz. 15:30

Odjazdy ze Stawigudy w piątek:

Pluski  –  BUDYNEK B godz.14:20, BUDYNEK A godz. 14:25

                – Pozostałe miejscowości godz. 14:45

AUTOBUS NR 2

Lp Miejscowość Godzina odjazdu ILOŚĆ

OSÓB

1 BARTĄŻEK 06:30 3
2 BARTĄG (KOŚCIÓŁ) 06:35 1
3 BARTĄG (ZAKRĘT K. KRZYŻA) 06:36 2
4 BARTĄG PKP 06:40 1
5 RUŚ 06:50 3
6 GĄGŁAWKI  PRZYSTANEK 07:00 2
7 GĄGŁAWKI PKP+ LEŚNICZÓWKA 07:05 3
  MAJDY 07:15 7
  STAWIGUDA    

 

 

Odjazdy ze Stawigudy od poniedziałku do czwartku:

BUDYNEK B godz. 15:05, BUDYNEK A godz. 15:10

 

Odjazdy ze Stawigudy w piątek:

BUDYNEK B godz. 14:20, BUDYNEK A godz. 14:25

 

AUTOBUS NR 3

Lp. Miejscowość Godzina odjazdu ILOŚĆ OSÓB
1 BRZEZINY 06:45 3
2 DOROTOWO DOREX 07:05 7
3 DOROTOWO 07:10 11
  STAWIGUDA    
1 GRYŹLINY 07:30 29
2 MIODÓWKO 07:35 12
  STAWIGUDA    

 

 

Odjazdy ze Stawigudy od poniedziałku do czwartku:

Gryźliny, Miodówko – BUDYNEK B godz. 15:05, BUDYNEK A godz. 15:10

               – Pozostałe miejscowości godz. 15:20

 

Odjazdy ze Stawigudy od poniedziałku do czwartku:

Gryźliny, Miodówko – BUDYNEK B godz. 14:20, BUDYNEK A godz. 14:25

      – Pozostałe miejscowości godz. 14:35