Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla kl. IV-VI

19 października odbyła się w naszej bibliotece kolejna edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności pięknej interpretacji głosowej  tekstów z literatury dziecięcej i młodzieżowej. Czwartoklasiści czytali fragment „Zimy Mikołajka”, piątoklasiści – fr. pochodzący z książki pt. „Charlie i fabryka czekolady”, a uczniowie kl. 6 zaprezentowali „Małego Księcia”. Komisja konkursowa wyłoniła  laureatów, a pamiątkowe dyplomy i drobne upominki zostały wręczone 20 października w sali gimnastycznej.

Oto laureaci:

  1. Martyna Kaliszewska (4a) i Anna Haponik (kl. 4b)
  2. Antonina Kisiel (6a) i Maksymilian Tabarkiewicz (6a)
  3. Kacper Wesołowski (6b)

 

Wyróżnienia

Konrad Grabowski (5a)

Iga Janicka (5b)

Grzegorz Durka (6b)

Kacper Stackiewicz (6b)

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym!

no images were found