Wirtualna adopcja ptaków – Fundacja Albatros

Chętne klasy mogą zostać rodzicami zastępczymi wybranych ptaków, podopiecznych Fundacji Albatros.  Utrzymanie 1 ptaka to koszt około 5 zł na dobę. Klasa może adoptować ptaka na dowolny okres ( 5 dni, 14 dni itd.). Nazwa klasy, szkoły pojawi się przy zdjęciu podopiecznego na stronie fundacji.
 Wychowawca klasy ( lub wybrany rodzic) zbiera pieniądze i wypełnia formularz zgłoszeniowy:
http://falbatros.pl/ptasia-akademia/wirtualna-adopcja/formularz-adopcyjny/ .
Udział w akcji jest dobrowolny! Przedstawiciele każdej klasy( która włączy się w akcję) pojadą na wycieczkę do fundacji.
KOORDYNATORZY AKCJI
                                                                                                                                                                                                               J. Reisenberg
                                                                                                                                                                                                               E. Bastkowska
Kilka słów o fundacji …
Fundacja Albatros działa od 2006 roku w Bukwałdzie. Trafiają tam ranne i chore ptaki, które następnie są leczone. Te, które ze względu na swój stan zdrowia, nie mogą wrócić na wolność, zostają mieszkańcami Ptasiej Akademii, w której odbywają się zajęcia edukacyjne. Fundacja potrzebuje wsparcia na wielu płaszczyznach, które szczegółowo opisuje na swojej stronie: http://falbatros.pl/o-fundacji/chcesz-nam-pomoc/ .